Fotoğrafçılıkta İleri Adımlar

Portre Fotoğrafçılığı

4 gün, 13 saat

19 Kasım Pazar

375 TL (+KDV)
Öğrenciler için: 300 TL (+KDV)

Online Kayıt

Portre Fotoğrafçılığı

(İç ve dış mekanda uygulamalı portre fotoğrafçılığı)

ÖZEL PROGRAM - 19 KASIM PAZAR
Süre: 4 Gün / 13 Saat
Fiyat: 375 TL + KDV

Galata Fotoğrafhanesi Fotoğraf Kulübü üyelerine 325 TL + KDV

Atölye Takvimi:
19  Kasım  Pazar        12:00 - 16:00 (Teorik)
22  Kasım  Çarşamba  19:30 - 22:00 (İç Mekanda Çekim)
25  Kasım  Cumartesi  12:00 - 15:00 (Dış mekanda çekim)
26  Kasım  Pazar         14:00 - 17:00 (Değerlendirme)

 

Sonraki Adımlar

  • Fotoğrafçılıkta İleri Adımlar başlığı altında topladığımız atölyelerden dilediklerinize katıldıktan sonra sizlerle Fotoğraf İşleme Atölyeleri’nde ve Uzun Süreli Programlar’da da buluşmak isteriz.
  • Fotoğraf İşleme Atölyeleri, sayısal fotoğraf üretenlerin veya analog üretimde bulunup fotoğraflarını daha sonra sayısal ortama aktarmak isteyen fotoğrafçıların, hatta grafik alanında çalışanların bilmeleri gereken photoshop yazılımını kullanmayı üç kurda (Başlangıç, İleri ve Ustalık düzeylerinde) öğrenmelerini hedefliyor.
  • Fotoğrafçılığınız geliştikçe belgesel fotoğraf alanına ilgi duyduğunuzu düşünmeye başlarsanız sizi, Türkiye’de başka bir benzeri olmayan ve 12 ay süreli Belgesel Fotoğraf Programı’na, hemen sonrasında Belgesel Fotoğrafta Ustalık Düzeyi Programı’na ve fotoğraf editörlüğü konusunda kendinizi geliştirmek isterseniz Türkiye’de sadece Galata Fotoğrafhanesi’nde yürütülen Editörlük Programı’na bekliyoruz.
  • Unutmayın: Galata Fotoğrafhanesi’nde en az bir atölyeye katıldığınızda Belgesel Fotoğraf Programı hariç diğer tüm atölyelerden % 20 indirimle yararlanabiliyorsunuz.