Nisan Takvimi

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Mayıs Takvimi

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Fotoğrafçılıkta İleri Adımlar

Delizia Flaccavento ile

Fotoğrafı Sevmek: Neler Yapılabilir?

1 oturum, 1 saat


Online Kayıt

Fotoğrafı Sevmek: Neler Yapılabilir?

Bu atölye, çektiği fotoğrafları uzmanlarla paylaşıp görüş ve geri bildirim almak isteyen ama imkan bulamayan fotoğraf severler için birebir bir saatlik seanslardan oluşuyor.

Eğer portfolyonuz varsa, portfolyo danışmanlığı alacaksınız.
Eğer bir proje üzerinde çalışıyorsanız proje geliştirme üzerine öneri ve geri bildirim alacaksınız.
Eğer sadece tekli fotolarınız varsa onlar üzerine görüş alıp, tekli fotoları bir projeye dönüştürme ve kendi portfolyonuzu oluşturma
konularında öneriler alacaksınız.
Delizia Flaccavento ile birlikte yapacağınız her foto seansı, daha bilinçli ve anlamlı fotoğraflar çekebilmek için gerekli teknik ve estetik bilgiye sahip olmanıza olanak sağlayacaktır.

Not: Seanslar hafta içi ve hafta sonlarında, sabah, öğleden sonra ve akşam saatlerinde olmak üzere katılımcıların müsait olduğu vakitlerde düzenlenebilir.

Not: Ayrıntılı bilgi için bizi arayın 
0 212 292 10 02

Delizia Flaccavento
Delizia Flaccavento

Delizia Flaccavento sosyal sorunlara ve etnik azıklıklara yoğunlaşmış belgesel fotoğrafçısı ve foto muhabirdir. 
Kendi ülkesi İtalya'da Felsefe bölümünden mezun olduktan sonra; İngiltere ve Amerika'da ve yüksek lisansını 
gerçekleştirdiği Ohio Üniversitesi Görsel İletişim bölümünde foto muhabirlik eğitimi aldı. 
Delizia'nın işleri ve projeleri uluslararası olarak yayınlandı.
-----------------------
Delizia Flaccavento is a documentary photographer and photojournalist, whose work focuses on social issues and ethnic minorities. After graduating in Philosophy in her native Italy, Delizia studied Photojournalism in England and in the USA, where she earned a Master's Degree from the Ohio University School of Visual Communication.
Delizia's projects have been published and exhibited internationally.

 

Sonraki Adımlar

  • Fotoğrafçılıkta İleri Adımlar başlığı altında topladığımız atölyelerden dilediklerinize katıldıktan sonra sizlerle Fotoğraf İşleme Atölyeleri’nde ve Uzun Süreli Programlar’da da buluşmak isteriz.
  • Fotoğraf İşleme Atölyeleri, sayısal fotoğraf üretenlerin veya analog üretimde bulunup fotoğraflarını daha sonra sayısal ortama aktarmak isteyen fotoğrafçıların, hatta grafik alanında çalışanların bilmeleri gereken photoshop yazılımını kullanmayı üç kurda (Başlangıç, İleri ve Ustalık düzeylerinde) öğrenmelerini hedefliyor.
  • Fotoğrafçılığınız geliştikçe belgesel fotoğraf alanına ilgi duyduğunuzu düşünmeye başlarsanız sizi, Türkiye’de başka bir benzeri olmayan ve 12 ay süreli Belgesel Fotoğraf Programı’na, hemen sonrasında Belgesel Fotoğrafta Ustalık Düzeyi Programı’na ve fotoğraf editörlüğü konusunda kendinizi geliştirmek isterseniz Türkiye’de sadece Galata Fotoğrafhanesi’nde yürütülen Editörlük Programı’na bekliyoruz.
  • Unutmayın: Galata Fotoğrafhanesi’nde en az bir atölyeye katıldığınızda Belgesel Fotoğraf Programı hariç diğer tüm atölyelerden % 20 indirimle yararlanabiliyorsunuz.